Обласна міжвідомча координаційна рада з правової освіти населення підвела підсумки роботи за І півріччя

30 10 18 11Про важливість правової освіти та результати впровадження обласної програми доповідали сьогодні на засіданні обласної  міжвідомчої координаційно-методичної рада (далі МКМР) з правової освіти населення. Розпочав засідання перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

У вступному слові Сергій Крамаренко наголосив на важливості питання правової обізнаності громадян. Зокрема зазначив, про необхідність впровадження її у початкових класах загальноосвітніх навчальних закладах.

На засіданні, відповідальний секретар Житомирської обласної МКМР Олена Шабінська, доповіла про підсумки роботи районних (міських) МКМР  з правової освіти населення у І-му півріччі та підвела підсумки моніторингу діяльності окремих організацій. Так, було вказано на недоліки у роботі певних районних рад і прийняті рекомендації щодо поліпшення їх діяльності з даного питання.

Виступ Світлани Шостак, про результати роботи щодо протидії булінгу, викликав значне посилення уваги, адже дане питання є надзвичайно актуальним.

«Булінг - прояв агресії з подальшим залякуванням особистості, цькування та погрози, моральне приниження. Дане явище набирає все більших обертів саме серед підлітків. У нашій області є чимало таких випадків. Окремі та найбільш резонансні з них, розслідуються правоохоронними органами,  а процес розслідування тримають на контролі деякі депутати обласної ради. На жаль, чимало випадків булінгу спостерігаємо у школах. Вважаю, що саме вчителі можуть попередити випадки цькування та приниження серед дітей та підлітків. Тому, хотів би внести пропозицію щодо впровадження окремого курсу «Протидія булінгу» у програму підвищення кваліфікації вчителів у КЗ «Житомирський обласний інститут  післядипломної педагогічної освіти Житомирської обласної ради»-, наголосив Сергій Крамаренко.

В цілому у ході роботи ради було прийнято низку рекомендацій та запропоновано ряд заходів для підвищення правової освіти громадян області.

30 10 18 6

30 10 18 4

30 10 18 5

30 10 18 13

30 10 18 10

30 10 18 9

30 10 18 12

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2