Володимир Ширма та Ігор Гундич закликали Митрополитів Никодима та Віссаріона підтримати Томос

01aaaaaatomos

Голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин підписали 20 листопада спільне звернення до керівників єпархій УПЦ МП.

 «Розуміємо, що нині єпископи Української православної церкви МП, особливоті, які готові приєднатися до творення єдиної церкви, перебувають під тиском з боку Москви. Просимо Вас не йти на провокації Кремля та утриматися від дій, що можуть чинитися задля розпалу релігійного протистояння всередині нашої держави та релігійного розколу», – йдеться у тексті звернення.

Також влада області та міста закликала  Митрополитів «підтримати процес об’єднання українського православ’я та долучитися до історичного процесу надання Українській православній православній церкві Томосу про автокефалію».

Керівники області та міста зі свого боку також нагадали представникам УПЦ МП позицію Президента України: «… українська держава захищатиме право священнослужителів і мирян на вільний вибір церковної юрисдикції, а Вселенський патріарх зі свого боку гарантує повний канонічний захист прибічникам автокефалії в Україні».

01aaaaazvern 00

01aaaaaazvern 3

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2