Про публічну політику говорили в обласній раді з викладачами НАДУ

01aaaaaanadu1Про важливість формування кадрового резерву, про успіхи децентралізації в області говорив голова обласної ради Володимир Ширма під час зустрічі з викладацько-слухацьким складом Національної академії державного управління при Президентові України та працівниками виконавчого апарату обласної ради, які свого часу закінчили даний навчальний заклад або ще навчаються.

Дана зустріч відбулась у прес-центрі обласної ради 4 грудня , а її тематикою була публічна політка у сфері соціального і гуманітарного розвитку в умовах децентралізації.

Як зазначив завідувач кафедри соціальної та гуманітарної політики НАДУ Володимир Трощинський, такі тематичні зустрічі мають дві основні цілі. По-перше, для науковців академії важливо, щоб наука була корисною на практиці, не відривалась від реалій сьогодення. А по-друге, слухачі денної форми навчання мають змогу познайомитись із роботою в органах місцевого самоврядування в громадах.

Володимир Ширма зазначив, що для нього як для випускника Національної академії державного управління при Президентові України, цей захід є напрочуд важливим. «Нинішнім слухачам хочу порекомендувати брати від академії по максимуму, переймати досвід, не лінуватись, а викладачам я вдячний за ті мудрі поради, знання ,які ми колись там отримали», - сказав він під час спілкування.

01aaaaaanadu2

01aaaaaanadu3

01aaaaaanadu4

01aaaaaanadu5

01aaaaaanadu6

01aaaaaanadu7

01aaaaaanadu8

01aaaaaanadu9

01aaaaaanadu10

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2