Спортивні підсумки 2018 року: У Житомирі відзначили кращих спортсменів області

01aaaaaaaaacport11У Житомирі урочисто відзначили лауреатів спортивного року - 2018. Церемонія нагородження відбулась 12 грудня в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера. Під час урочистого заходу відзначили півсотні спортсменів, їхніх тренерів та тих людей, котрі підтримують та розвивають спорт на Житомирщині.

Із цією подією привітали спортсменів голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник управління національно – патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, голова Житомирського обласного відділення НОК України Олександр Оніщук.

Під час виступу Володимир Ширма розповів про обнадійливі перспективи для спортивної галузі на наступний рік.

«Маємо чимало багато об’єктів спортивної інфраструктури, які знаходяться на завершальній стадії. Зокрема, це  два стадіони в Житомирі, спортивний комплекс у Радомишлі, басейн в Ємільчиному. Також плануємо в нашому ліцеї для обдарованих дітей  у наступному році збудувати футбольне поле, новий спортивний зал», - наголосив голова обласної ради і запевнив, що фінансування спортивної галузі у 2019 році будуть лише збільшуватись.

Нагородження відбувалось за декількома номінаціями:

«Кращий спортсмен року з олімпійських видів спорту»:

  • Мазур Владислав - член збірної команди України з легкої атлетики, неодноразовий призер чемпіонатів Європи,  кандидат на участь в Олімпійських іграх 2020 «Токіо»;
  • Єлістратова Юлія – переможниця етапу кубку Світу та бронзова призерка кубку Європи з триатлону;
  • Плісак Олексій – срібний призер чемпіонату Європи з боксу серед юнаків.

«Кращий тренер з олімпійських видів спорту»:

  • Лонський Ігор - тренер-викладач з легкої атлетики обласної школи вищої спортивної майстерності;
  • Єдинач Сергій – тренер-викладач з легкої атлетики СДЮСШОР з легкої атлетики;
  • Плісак Леонід - тренер-викладач з боксу Новоград-Волинської ДЮСШ.

Спортсмени, які в цьому році виконали норматив Майстра спорту України Міжнародного класу отримали посвідчення:

  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з підводного спорту,спортсменка Малинського клубу «Оазис» - Зубко Єлизавета;
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики  Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності - Віктор Лонський.

«Кращий  спортсмен року з неолімпійських видів спорту»:

  • Самчик Дар’я – чемпіонка Світу з єдиноборств ММА;
  • Мельник Артем - чемпіон Світу з кікбоксингу серед юніорів;
  • Демчук Володимир – переможець  кубку Світу з кікбоксингу серед дорослих;
  • Остапчук Олексій  – чемпіон Європи з гирьового спорту у командній естафеті;
  • Гапон Вікторія – Бронзова призерка чемпіонату Світу з самбо;
  • Хомяк Катерина - Бронзова призерка чемпіонату Світу з самбо;
  • Кратюк Вероніка – Чемпіонка Європи з кунгфу (Сальда).

«Кращий тренер з неолімпійських видів спорту»:

  • Домарецький Руслан – тренер зі змішаних єдиноборств, ММА, голова обласної федерації;
  • Мохорт Лариса - тренер-викладач зі спортивної аеробіки ДЮСШ «Авангард»;
  • Гопанчук В’ячеслав – заслужений тренер України, тренер-викладач з кікбоксингу ДЮСШ «Авангард».

«Краща команда з ігрових видів спорту»:

  • Команда з волейболу «Житичі» переможці Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги;
  • Команда з волейболу «Полісся» переможці Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд першої ліги;
  • Команда «Старт» з хокею на траві бронзовий призер Кубку Європейських чемпіонів, челендж ІІІ.

«Сила духу»:

  • Гонгальський Олександр срібний призер Чемпіонату Світу та бронзовий призер чемпіонату Європи з шашок -100;
  • Філон Анастасія – призерка Чемпіонату Світу з волейболу сидячи;
  • Зелінський Данило призер кубку Світу з карате.

«Найдрайвовіший спортивний захід року»:

  • Малик Сергій Дмитрович за зразкову організацію та проведення на Житомирщині етапу чемпіонату України з ралі.

«Сенсація року»:

  • Ященко Тетяна  - чемпіонка Всесвітньої гімназіади з велосипедного спорту;
  • Валєєв Тимур – срібний призер Всесвітньої гімназіади з дзюдо;
  • Недзведська Євгенія – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади з спортивної аеробіки;
  • Броннікова Вікторія - чемпіонка України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років;
  • Мохорт Олександра – бронзова призерка Чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки;
  • Семеній Валерія - бронзова призерка Чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки;
  • Зубко Єлизавета – переможець чемпіонату Європи з підводного спорту;
  • Путніна Юліана – чемпіонка  світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді;
  • Дорошенко Ірина – чемпіонка Європи з боротьби сумо в категорії до 21 року;
  • Володимир Лісовець – чемпіон України з плавання серед юніорів;
  • Кварцхелія Зейнаб – чемпіонка України зі стрибків на акробатичній доріжці;
  • Сезько Анна – чемпіонка світу з кікбоксингу;
  • Сидоренко Михайло - чемпіон світу з кікбоксингу;
  • Гаврилюк Тамара – чемпіонка України зі спортивної ходьби на 20 км.

«Повернення року»:

  • Кохан Олександра – спортсменка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності відділення триатлон;
  • Мартиненко Єгор -  спортсмен Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності відділення триатлон.

«Крізь терени до зірок»:

  • Жабняк Микола – за  І та ІІ місце – на Чемпіонат Європи з легкої атлетики;
  • Дроздюк Світлана - призерка чемпіонату Світу  з армспорту (права рука) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату;
  • Пінчук Олександр -   бронзовий  призер Чемпіонату Європи з армспорту (ліва рука) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

«За відданість справі»:

  • Мельник Василь – голова обласної федерації важкої атлетики;
  • Гуменюк Віктор – тренер з карате голова обласної федерації карате кіокушенкано-яно;
  • Столяр Михайло – тренер–викладач з велоспорту ДЮСШ «Колос»;
  • Краснощоков Олександр – заслужений тренер України, тренер-викладач з волейболу;
  • Степаненко Василь – голова обласної федерації з підводного спорту;
  • Дернова Тетяна – граючий тренер баскетбольного клубу «Каліпсо»;
  • Опарін Денис – тренер баскетбольної команди  БК «Житомир».

Довідково. За 2018 рік на Житомирщині проведено 175 чемпіонатів області, 16 чемпіонатів України, спортсмени взяли  участь у 285 чемпіонатах України з олімпійських та неолімпійських видів спорту. За результатами виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту переможцями та призерами сталим понад 800 спортсменів області, з них призерами чемпіонатів світу та Європи понад 120 спортсменів з таких видів спорту,  як: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, змішані єдиноборства ММА, підводний спорт, кунг -фу, триатлон, бокс, карате, хокей на траві, веслування на човнах «Дракон».

01aaaaaaaaacport1

01aaaaaaaaacport2

01aaaaaaaaacport3

01aaaaaaaaacport4

01aaaaaaaaacport5

01aaaaaaaaacport6

01aaaaaaaaacport7

01aaaaaaaaacport8

01aaaaaaaaacport9

01aaaaaaaaacport10

01aaaaaaaaacport11

01aaaaaaaaacport12

01aaaaaaaaacport13

01aaaaaaaaacport14

01aaaaaaaaacport15

01aaaaaaaaacport16

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2