Володимир Ширма у Новограді-Волинському оглянув будівництво хірургічного відділення та відвідав вихованців дитячого будинку

01aaaaaaaaabud7Голова обласної ради Володимир Ширма 20 грудня у місті Новоград-Волинський оглянув хід виконання будівельних робіт хірургічного відділення на базі Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання та відвідав спеціалізований будинок дитини.

 Будівництво відділення розпочато ще у 2012 році, яке згодом за відсутності фінансування було призупинено. І лише за останні два роки вдалось зрушити з місця ситуацію - продовжити зводити будівлю, і наразі вже збудовано 2 поверхи.

На наступний рік поставлено завдання повністю завершити зведення будівлі – а це ще 2 поверхи, дах, встановлення вікон та утеплення фасаду. На всі ці роботи буде спрямовано майже 20 млн грн коштів ДФРР та 6 млн грн мають виділити громади Новоград-Волинського району зі своїх бюджетів. Усього від початку будівництва вже спрямовано 22 млн грн, і завершити будівництво та оснащення хірургічного відділення планується у 2020 році.

Під час огляду будівництва голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що у Новограді-Волинському буде госпітальний округ, тож потрібно створити всі умови, аби пацієнти мали змогу отримували якісні медичні послуги, і зазначив, що медична галузь – є головним пріоритетом цієї каденції депутатського корпусу.

«Вперше за роки незалежності, вже другий рік, ще на стадії формування бюджетів ми передбачаємо видатки на ремонтні та будівельні роботи, на оснащення закладів охорони здоров’я. На наступний рік в обласному бюджеті передбачено 235 млн грн на ці потреби. Це у три рази більше, ніж минулого року та у 9 разів більше, ніж у 2017 році. Нам вкрай необхідно привести в належний стан наш онкологічний диспансер та обласну дитячу лікарню. У цілому за ці два роки цієї депутатської каденції на заклади охорони здоров’я спрямовано майже 400 млн грн», - сказав голова обласної ради і наголосив на необхідності мобілізувати усі можливі ресурси для завершення цього проекту.  

Також цього дня Володимир Ширма разом із депутатом Степаном Нусбаумом завітав до комунального закладу «Обласний спеціалізований будинок дитини», де оглянув умови перебування дітей та персоналу. Голова обласної ради мав змогу побачити, як змінилась матеріально-технічна база закладу за останні кілька років. Керівник закладу  Василь Радченко показав, яким був заклад раніше, і що зроблено зараз, зокрема відремонтовано або навіть збудовано підсобні приміщення, є літній басейн, оновлено дитячі кімнати, закуплено нову техніку та меблі.

Варто зазначити, що заклад функціонує, як спеціалізований будинок дитини - для медико-соціального захисту дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків, з вадами фізичного та розумового розвитку, а також з органічними ураженнями нервової системи та порушеннями психіки, з органічними ураженнями центральної нервової системи. Наразі на вихованні у будинку перебуває 43 дитини.

Насамкінець Володимир Ширма передав дітлахам новорічні подарунки від святого Миколая.

01aaaaaaaaabud1

01aaaaaaaaabud2

01aaaaaaaaabud3

01aaaaaaaaabud4

01aaaaaaaaabud5

01aaaaaaaaabud6

01aaaaaaaaabud9

01aaaaaaaaabud7

01aaaaaaaaabud8

01aaaaaaaaabud15

01aaaaaaaaabud11

01aaaaaaaaabud12

01aaaaaaaaabud13

01aaaaaaaaabud14

01aaaaaaaaabud16

01aaaaaaaaabud17

01aaaaaaaaabud18

01aaaaaaaaabud20

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2