Голова обласної ради взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Ємільчинського району

01aaaaaaaaemrada1Обласний бюджет 2019 року - це бюджет розвитку Житомирщини. На цьому наголосив голова обласної ради Володимир Ширма 28 грудня під час засідання Ради регіонального розвитку Ємільчинського району.

«Наступний 2019 рік – це рік розвитку нашої області. Вперше за роки незалежності Житомирщина матиме понад 1,1 млрд грн власних надходжень. Вже на стадії формування обласного бюджету було закладено кошти на капітальні видатки – понад 220 млн грн. Це у тричі більше, ніж минулого року та у 9 разів більше, ніж у 2017 році. Ці кошти буде спрямовано на реалізацію проектів в різних районах та громадах області, зокрема, на будівництво амбулаторій, реконструкцію обласного онкодиспансеру та обласної дитячої лікарні, ремонти доріг, відкриття прозорих офісів, будівництво та реконструкцію культурних і спортивних об’єктів», - поінформував присутніх голова обласної ради.

Під час Ради регіонального розвитку Ємільчинського району обговорено основні досягнення району у 2018 році та перспективний план розвитку на наступні три роки, а також підбито підсумки децентралізації в районі.

Насамкінець засідання Ради Володимир Ширма вручив директорам навчальних закладів району сертифікати на шкільне приладдя та комп’ютерну техніку.

01aaaaaaaaemrada1

01aaaaaaaaemrada2

01aaaaaaaaemrada3

01aaaaaaaaemrada4

01aaaaaaaaemrada5

01aaaaaaaaemrada6

01aaaaaaaaemrada7

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2