Обласна лікарня поповнилась новими сучасними УЗД-апаратами

01aaaaaaaaaagerblik1В обласну клінічну лікарню ім. О.Ф.Гербачевського за кошти обласного бюджету закуплено три нові сучасні УЗД-апарати.

Обладнання стандарт-класу та експертного класу придбано наприкінці минулого року, загальна вартість двох апаратів 3,5 млн грн. Ще раніше було закуплено один апарат стандарт-класу вартістю 1,7 млн грн.

Як розповів головний лікар Богдан Леськів, два УЗД-апарати знаходитимуться у відділенні функціональної діагностики, третій буде встановлено у приймальному відділенні лікарні. На новому обладнанні лікарі зможуть проводити весь спектр ультразвукових досліджень. УЗД-апарати є мобільними, тож за потреби їх можна перевозити в інші відділення.

«Завдяки депутатському корпусу, керівництву обласної ради та облдержадміністрації, лікарня поступово оновлюється. Це стосується і обладнання, і проведення ремонтів у діючих відділеннях, і відкриття нових відділень. Придбання нового УЗД-обладнання дає можливість не лише якісніше, а й швидше робити дослідження. Щороку в лікарні проводиться понад 80 тис. УЗД-досліджень і наразі пацієнтам вже не доведеться чекати у чергах, аби пройти обстеження», - зазначив головний лікар Богдан Леськів.

Він додав, що в обласній лікарні потужний кадровий потенціал, тож фахівці для роботи на сучасній техніці є, але за потреби вони проходитимуть відповідне навчання.

01aaaaaaaaaagerblik1

01aaaaaaaaaagerblik2

01aaaaaaaaaagerblik3

01aaaaaaaaaagerblik4

01aaaaaaaaaagerblik5

01aaaaaaaaaagerblik6

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2