Петро Порошенко – у Житомирі: Ви змінюєте не лише свою громаду, не лише Житомирщину, ви змінюєте всю Україну. ВІДЕО

001aaaaaaaaaaaarrr1За участі Президента України Петра Порошенка 11 березня на підприємстві «Кромберг енд Шуберт» відбулось засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини.

У засіданні взяли участь Віце-прем’єр-міністр, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова обласної ради Володимир Ширма та його заступники, голова облдержадміністрації Ігор Гундич і його заступники, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, депутати обласної та місцевих рад, голови райдержадміністрацій, представники міст Житомирщини, сільські, селищні голови, голови ОТГ, керівники низки комунальних підприємств тощо.

Розпочав виступ Петро Порошенко з теми армії, підкресливши, що саме завдяки реформам вдалося створити боєздатну та ефективну армію, яка є гарантом незалежності нашої держави

«Ми в рекордно стислий термін побудували українську армію. Не відновили, не модернізували, а побудували нову армію, яка тепер і зараз входить до числа десяти найкращих армій на континенті. Вже наші партнери по країнам-членам НАТО вчаться в української армії бойовому досвіду», - сказав Президент.

Звертаючись до присутніх, Президент України проаналізував, що зроблено за останні роки, зокрема наголосив на успішності проведення децентралізації.

«З прийняттям закону про децентралізацію громадам передано владу, повноваження, гроші і відповідальність. Бо відповідальність без ресурсів – це обман. Тому разом з відповідальністю ми передали на місця фінансовий ресурс. Це чесно і справедливо. Тепер у зведеному бюджеті держави частка державного бюджету – 49%. Це вперше за всі часи існування України. На все – на зовнішню політику, на армію, на будь-які інші витрати 49%. І 51%, враховуючи субсидії і субвенції, місцевим бюджетам. Це можливість і право планувати життя і змінювати його там, де це потребує втручання громади», - зауважив Глава держави.

Президент зауважив, що на Житомирщині чи не першими зрозуміли ідею децентралізації і взялися її реалізовувати та подякував людям, які кардинально змінюють Житомирщину: «Ви змінюєте не лише свою громаду, не лише Житомирщину. Ви, разом зі мною, змінюєте всю Україну».

Під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини голова облдержадміністрації Ігор Гундич презентував перспективний план розвитку області на 2019-2021 роки.

001aaaaaaaaaaaarrr1

001aaaaaaaaaaaarrr2

001aaaaaaaaaaaarrr3

001aaaaaaaaaaaarrr4

001aaaaaaaaaaaarrr6

001aaaaaaaaaaaarrr5

001aaaaaaaaaaaarrr7

001aaaaaaaaaaaarrr8

001aaaaaaaaaaaarrr9

001aaaaaaaaaaaarrr10

001aaaaaaaaaaaarrr11

001aaaaaaaaaaaarrr12

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2