Володимир Ширма: Команди Суперліги вже зараз мають боятися наших дівчат

 01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol34За результатами другого фінального туру Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги, який відбувався у Житомирі  29-31 березня, переможцем став ВК «Полісся» ШВСМ-ЖДУ.

Після трьох переможних ігор «всуху» з «Орбіта-Спортінтернат» (м. Запоріжжя), ХОВУФКС (м. Харків) та ВК «Полтавчанка» (м. Полтава), наші дівчата вийшли у Суперлігу.

Володимир Ширма привітав переможців Чемпіонату з блискучим результатом, подякував усім учасникам за достойні ігри, спортивний дух та за емоції, подаровані вболівальникам, та побажав йти лише вперед за перемогами.

«Наше завдання відтепер – зробити «ВК «Полісся» зіркою Суперліги! А команди Суперліги вже зараз мають боятися наших дівчат!», - сказав під час церемонії народження голова обласної ради.

Отож, третіми стали команда із Полтави ВК «Полтавчанка», друге місце посіла харківська команда ХОВУФКС.

В урочистій церемонії нагородження взяли участь Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич, народний депутат України Володимир Арешонков, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин,  голова НОК в Житомирській області Олександр Оніщук, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Світлана Гресь.

Нагадаємо, що другий фінальний тур Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги відбудеться у Житомирі 12-14 квітня.

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol1

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol2

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol3

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol4

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol5

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol6

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol7

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol8

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol9

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol10

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol12

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol13

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol14

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol15

01aaaaaaaaaaaaaaaachempvol16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2