У Житомирі відзначили Всесвітній день космонавтики

01aaaaaaaaaacosos1«Космонавтика має безмежне майбутнє, і її перспективи безмежні, як сам Всесвіт». Ці слова належать відомому земляку Сергію Корольову, який став основоположником практичної космонавтики. Саме завдяки його досягненням став можливим 12 квітня 1961 року перший в історії людства політ людини в космос. І з нагоди Всесвітнього дня космонавтики та Дня працівників ракетно-космічної галузі України, яке відзначається 12 квітня, у Житомирі відбудеться низка заходів.

Зокрема, представники обласної та міської влади, громадськість, військові вшанували пам'ять Сергія Корольова, поклавши квіти до пам’ятника видатному конструктору.

Також у музеї відбудуться церемонії нагородження переможців та учасників Міжнародного конкурсу «Кольори Всесвіту» та конкурсу юних астрономів і астрофізиків ім. Л. Грищука «Лабораторія Всесвіту», а також виступ Надії Адамчук – дублера першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

Окрім цього, музей космонавтики ім. С. П. Корольова цього дня відкрив двері для вільного відвідування всіх охочих. Відвідувачі матимуть змогу переглянути фільми та мультфільми на космічну тематику. 

01aaaaaaaaaacosmos1

01aaaaaaaaaacosmos2

01aaaaaaaaaacosmos3

01aaaaaaaaaacosmos5

01aaaaaaaaaacosmos6

01aaaaaaaaaacosmos8

01aaaaaaaaaacosmos9

01aaaaaaaaaacosmos11

01aaaaaaaaaacosmos12

01aaaaaaaaaacosmos14

01aaaaaaaaaacosmos15

01aaaaaaaaaacosmos16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2