Володимир Ширма дав старт фінальним іграм Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги

01aaaaaaaaachemhlopci9У Житомирі 12 квітня розпочались фінальні ігри Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги. Старт волейбольним змаганням дав голова обласної ради Володимир Ширма.

«Лише за пару років житомирським волейболістам вдалось досягти того, у що багато хто не вірив. Як хлопці, так і дівчата змогли успішно дістатися до Вищої ліги. Це було не легко, але їм це вдалось. Більше того, дівчата з ВК «Полісся» - вже у Суперлізі! Тепер черга за нашими хлопцями», - сказав Володимир Ширма і побажав красивої і емоційної гри та перемоги найсильнішій команді.

Упродовж трьох днів, 12-14 квітня, команди змагатимуться за вихід у Суперлігу. Житомирщину на Чемпіонаті представляє комунальний волейбольний клуб «Житичі». Суперниками ВК «Житичі» будуть харківський «Локомотив - ХДВУФК №1», «Новатор-2-Прикордонник» з м. Хмельницький.

Волейбольні змагання відбуваються у спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету.

Варто зазначити, що у перший день ігор житомирський ВК «Житичі» мав зіграти з одеським ВК «Політехнік-Одеса», але оскільки ця команда не бере участь у змаганнях, то нашій команди зараховано технічну перемогу.

У другий день змагань, 13 квітня, ігри розпочнуться о 15.00, і ВК «Житичі» гратиме з харківським «Локомотивом - ХДВУФК №1».

На завершення Чемпіонату 14 квітня наші хлопці зіграють з ВК «Новатор-2-Прикордонник» з м. Хмельницького. Змагання розпочнуться о 11.15, а о 13.15 відбудеться церемонія нагородження переможців.

01aaaaaaaaachemhlopci1

01aaaaaaaaachemhlopci2

01aaaaaaaaachemhlopci3

01aaaaaaaaachemhlopci4

01aaaaaaaaachemhlopci5

01aaaaaaaaachemhlopci6

01aaaaaaaaachemhlopci7

01aaaaaaaaachemhlopci8

01aaaaaaaaachemhlopci10

01aaaaaaaaachemhlopci11

01aaaaaaaaachemhlopci12

01aaaaaaaaachemhlopci13

01aaaaaaaaachemhlopci14

01aaaaaaaaachemhlopci15

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2