Громади-переможці спортивного конкурсу за призові кошти придбали спортивне обладнання

01aaaaaaaaaaaagromadasport9Громади, які минулого року перемогли в обласному щорічному конкурсі «Краща спортивна громада Житомирщини», за призові кошти закупили спортивний інвентар та спортивний одяг.

Зокрема, Городницька об’єднана територіальна громада, яка посіла ІІ місце в конкурсі, отримала на розвиток спорту 150 тис. грн і за ці кошти придбано 3 тенісні столи. Їх передано в Кленівський та Лучицький старостинські округи і селище Городниця. Також новеньку футбольну форму отримали дітлахи, які грають у шкільній футбольній команді ОТГ. Для них закуплено 15 комплектів, а саме футбольну форму, гетри, спортивні костюми, спортивні сумки, кросівки. Окрім цього придбано 5 комплектів для туризму: спальні мішки, килимки, намети, мотузки.

Третій переможець конкурсу - Ємільчинська ОТГ - за призові 100 тис. грн придбала для спортивного майданчику вуличні тренажери. Спортивне обладнання буде встановлено у дворі Ємільчинської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №1.

Як зазначив голова обласної ради Володимир Ширма, цього року конкурс буде продовжено і сподіваюсь, що в ньому братимуть участь значно більше громад.

«Належна спортивна інфраструктура  в громадах – це не лише соціальна  сфера, але й інвестиції в розвиток, інвестиції у здорову націю. Інвестуючи кошти в спорт, громада залучає дітей до здорового способу життя, виховує спортсменів,  і тим самим робить собі ім’я. Краще зараз вкладати кошти в спортивну та фізичну підготовку дітей, ніж потім витрачати гроші на їхнє лікування», - вважає Володимир Ширма.

Варто додати, що минулорічний переможець щорічного обласного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини» - Баранівська ОТГ - використала призові 200 тис. грн на спортивний розвиток.

Нагадаємо, що щорічний обласний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини» запроваджено рішенням 17-ї сесії обласної ради, і минулого року першими  переможцями  конкурсу  стали Баранівська ОТГ, Городницька ОТГ та Ємільчинська ОТГ.

01aaaaaaaaaaaagromadasport1

01aaaaaaaaaaaagromadasport2

01aaaaaaaaaaaagromadasport3

01aaaaaaaaaaaagromadasport5

01aaaaaaaaaaaagromadasport4

01aaaaaaaaaaaagromadasport6

01aaaaaaaaaaaagromadasport7

01aaaaaaaaaaaagromadasport8

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2