Житомирські комунальні волейбольні команди стали візитівкою нашої області, - Володимир Ширма

01aaaaaaaaaaaaacport1Дві команди комунального закладу «Волейбольний клуб» Житомирської обласної ради – «Полісся» та «Житичі» - стали переможцями у Чемпіонатах України з волейболу серед команд Вищої ліги та вийшли до Суперліги.

Голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич 16 квітня зустрілися з волейбольними командами-переможцями, аби привітати і подякувати гравцям та тренерам за досягнення.

 «Житомирські волейболісти – це феномен: за 2 роки пройшли Першу лігу, Вищу лігу і потрапили до елітного дивізіону – Суперліги. Такого ще не вдавалось нікому. Це вагома подія для Житомирщини і комунальні волейбольні команди «Житичі» і «Полісся» вже стали візитівкою нашої області. Але попереду ще багато чого, що треба зробити, аби досягти ще кращих результатів», - сказав спортсменам Володимир Ширма.

Водночас голова обласної ради подякував депутатському корпусу та меценатам, а також ректорам вищих навчальних закладів, де відбулись змагання, за підтримку спортивної галузі області.

«Ми думаємо не лише про сьогоднішній день, ми думаємо про майбутнє. Минулого року ми створили спортивне відділення на базі нашого комунального ліцею для обдарованих дітей, аби діти зі спортивними здібностями мали змогу розвиватися і досягати найвищих вершин у спорті. Вкотре говорю, що інвестування у спорт – це найкраща інвестиція, яка у майбутньому дасть позитивні результати»,- сказав Володимир Ширма і висловив сподівання на подальшу підтримку спорту нашої області.

Нагадаємо, що фінальні ігри  Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги відбувся у Житомирі  29-31 березня, а  серед чоловічих команд - 12-14 квітня.

01aaaaaaaaaaaaacport13

01aaaaaaaaaaaaacport2

01aaaaaaaaaaaaacport3

01aaaaaaaaaaaaacport8

01aaaaaaaaaaaaacport4

01aaaaaaaaaaaaacport5

01aaaaaaaaaaaaacport6

01aaaaaaaaaaaaacport7

01aaaaaaaaaaaaacport9

01aaaaaaaaaaaaacport10

01aaaaaaaaaaaaacport11

01aaaaaaaaaaaaacport12

01aaaaaaaaaaaaacport14

01aaaaaaaaaaaaacport15

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2