Постійна комісія з гуманітарних питань підтримала виділення коштів на ремонт музею Лесі Українки у Новограді-Волинському

00aaaaaaaaagumkom1Депутати обласної ради розпочали свою роботу у профільних комісіях. 14 травня відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань, на якому було розглянуто майже 30 питань порядку денного.

Зокрема, депутати погодили на розгляд сесії звіти голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області та про виконання обласного бюджету на 2018 рік.

Також на засіданні комісії було підтримано звернення Новоград-Волинської міської ради щодо виділення коштів на реконструкцію літературно-меморіального музею Лесі Українки , а саме на проектно-кошторисну документацію, у розмірі 600 тисяч гривень. Зазначимо, що у лютому 2021 року вся Україна відзначатиме 150 –річчя від дня народження легендарної поетеси, яка народилась у древньому місті Звягель (нині м.Новоград-Волинський).

В ході комісії було погоджено 6 кадрових питань – Дмитра Дзензелюка погоджено призначити виконуючим обов’язки директора КЗПО «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з хокею на траві «Старт», Олега Кучера – виконуючим обов’язки директора комунального навчального закладу «Потіївська спеціальна  загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів», Віталія Макарчука  -  виконуючим обов’язки директора комунального навчального закладу «Коростишівська спеціальна  загальноосвітня школа-інтернат», Юрія Мосюри -  виконуючим обов’язки директора комунального навчального закладу «Любарська спеціальна  загальноосвітня школа-інтернат», Лариси Тарнопольської -  виконуючою обов’язки директора комунального навчального закладу «Бердичівська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів» та на Наталію Нікітіну поклали виконання обов’язків директора дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради.

Участь у роботі комісії взяли заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута. Головувала на засіданні – голова комісії Олена Галагуза.

Нагадаємо, що чергова 23 сесія обласної ради запланова на  23 травня .

00aaaaaaaaagumkom1

00aaaaaaaaagumkom2

00aaaaaaaaagumkom3

00aaaaaaaaagumkom4

00aaaaaaaaagumkom5

00aaaaaaaaagumkom6

00aaaaaaaaagumkom7

00aaaaaaaaagumkom8

00aaaaaaaaagumkom9

00aaaaaaaaagumkom10

00aaaaaaaaagumkom11

00aaaaaaaaagumkom12

00aaaaaaaaagumkom13

00aaaaaaaaagumkom14

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2