Володимир Ширма: У Житомирі обласна рада і армія - на одній хвилі

00aaaaaarmiaradio2У Житомирі відбулась важлива та унікальна подія – розпочала своє мовлення військова державна радіостанція «Армія FM». Про це зазначив голова обласної ради Володимир Ширма під час презентації нового радіомовника у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування 17 травня.

Участь у презентації також взяв депутат обласної ради, командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ, генерал-лейтенант Михайло Забродський. А презентувала нову частоту – засновниця і керівник «Армія FM» - підполковник Збройних Сил України Яна Холодна.

За інформацією Нацради з питань телебачення та радіомовлення, 29 листопада Національна рада визначила переможця форматного конкурсу – мовлення на військово-патріотичну тематику – у Києві, Вінниці та Житомирі. Єдиним мовником на усіх цих частотах стала Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»). Зазначимо, що в інших обласних центрах цей мовник не представлений.

Основні напрями військово-патріотичного радіо:

  • висвітлення діяльності Збройних Сил України, Операції об’єднаних сил, діяльності ветеранів АТО і подій, що відбуваються на територіях, які є тимчасово окупованими та тимчасово непідконтрольними державній владі України;
  • виготовлення і розповсюдження програм на військово-патріотичну тематику.

На думку голови обласної ради, для нашого міста таке радіо є необхідним, адже  тут дислокується багато військових частин, бригад,  а підтримувати дух бійців потрібно завжди.

В ході презентації Володимир Ширма мав нагоду особисто подякувати у прямому ефірі «Армія FM» нашим військовим, які зараз перебувають там – на Сході України та закликав переключатись на частоту 104,5 FM.

«Вмикайте частоту 104.5, слухайте Армія FM, підтримуйте наших військових, будьмо з ними на одній хвилі!», сказав під час спілкування з журналістами голова обласної ради.

Також Володимир Ширма нагадав присутнім, що восени минулого року в обласній раді відбулась зустріч з керівництвом Нацради з питань телерадіомовлення  щодо проекту «Мовлення громад», який  має на меті створення місцевих радіоорганізацій.

«Розбудова місцевого мовлення сьогодні на часі, адже маючи власну радіостанцію, громада забезпечує потребу у своїх локальних місцевих новинах, а також вирішує проблему з оповіщенням у разі надзвичайних ситуацій», - зазначив голова ради.

Важливо відмітити, що запит громад на таку ініціативу є. У Бердичеві та Баранівській ОТГ вже долучаються до цього проекту.

Довідково: «Армія FM» слухають у Костянтинівці, Покровську, Бахмуті, Волновасі, Гірнику, Краматорську, Маріуполі, Світлодарську Донецької області та Кремінній, Старобільську, Щасті, Бахмутівці, Попасній Луганської області та Генічеську, Скадовську, Чаплинці, Чонгарі Херсонської області. Тобто сигнал радіостанції покриває майже всю лінію розмежування та адміністративну межу з Кримським півостровом.

00aaaaaarmiaradio1

00aaaaaarmiaradio5

00aaaaaarmiaradio6

00aaaaaarmiaradio3

00aaaaaarmiaradio4

00aaaaaarmiaradio8

00aaaaaarmiaradio9

00aaaaaarmiaradio10

00aaaaaarmiaradio11

00aaaaaarmiaradio20

00aaaaaarmiaradio18

00aaaaaarmiaradio14

00aaaaaarmiaradio15

00aaaaaarmiaradio16

00aaaaaarmiaradio13

00aaaaaarmiaradio17

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2