Володимир Ширма привітав талановитих учнів, які стали переможцями Всеукраїнських олімпіад та міжнародних турнірів

00aaaaalicey6У комунальному закладі «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» 17 травня на святі «Ліцейний олімп» відзначили результати участі ліцеїстів у Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, інтелектуальних турнірах та спортивних змаганнях.

Привітали олімпійців голова обласної ради Володимир Ширма, освітяни області та благодійники.

«Наш комунальний ліцей-інтернат – є одним із найкращих навчальних закладів області, де навчаються талановиті діти. Я безмежно радий, що тут уже мають змогу навчатись і спортсмени. Адже хист до спорту – це теж неабиякий дар», - звернувся до ліцеїстів Володимир Ширма.

Голова обласної ради вручив грамоти і подяки педагогам закладу та дипломи переможцям Всеукраїнських олімпіад.

Варто зазначити, що у 2018-2019 навчальному році ліцеїсти вибороли 52 диплома на обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, інтелектуальних конкурсів і турнірів, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН.

Свої результати вже показує і спортивне відділення ліцею. Так, учениця ліцею Ірина Бондар виборола ІІІ місце на Міжнародному турнірі з молодіжної боротьби KristjanPalusalu«TallinnOpen 2019». А з Чемпіонату України з вільної боротьби Ірина Боднар та Вікторія Соловьова привезли до рідного ліцею бронзові медалі.