З вручення директору Музею космонавтики відзнаки «Честь і слава Житомирщини» розпочала роботу 25 позачергова сесія обласної ради

00aaases25 1Із вручення відзнаки «Честь і слава Житомирщини» директору Музею космонавтики ім. С.П. Корольова Ірині Дячук 1 серпня розпочала свою роботу позачергова двадцять п’ята сесія обласної ради.

 Дана відзнака вручається жителям нашої області та іншим громадянам за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Житомирщини з 2011 року.

Для розгляду 38 питань порядку денного у сесійній залі зібрались 46 депутатів.

Участь у роботі сесії беруть народний депутат України Володимир Арешонков, т.в.о. голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, заступники голови, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голови районних рад, голови об’єднаних територіальних громад, міські голови, голови райдержадміністрацій, керівники обласних об’єднань, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

Першим питанням депутати планують розглянути заяву Анжеліки Лабунської про дострокове припинення її повноважень депутата Житомирської обласної ради у зв'язку з обранням її народним депутатом України.  Після чого депутатський корпус приступить до розгляду п’яти звернень Державної служби геології та надр України, заради яких і було скликано це позачергове сесійне засідання.

Наразі депутати приступили до затвердження порядку денного 25-ї сесії обласної ради.

Фоторепортаж з 25-ї позачергової сесії обласної ради можна переглянути у рубриці «Фотогалерея».

00aaases25 2

00aaases25 2

00aaases25 2

00aaases25 2

00aaases25 2

00aaases25 2

00aaases25 2

00aaases25 20

00aaases25 8

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2