Голова обласної ради зустрівся зі школярами Табору миру

01У Житомирську обласну раду 9 вересня завітали школярі 10-11 класів з Луганської області, які є учасниками Табору миру. Зустрівся та поспілкувався з дітлахами голова обласної ради Володимир Ширма.

Очільник депутатського корпусу розповів дітям про особливості економіко-географічного розташування області, її історію та відомих постатей, які народились на Житомирщині, про роботу Житомирської обласної ради та її функції.

Спілкуючись зі школярами, Володимир Ширма наголосив на тому, що співпраця між областями і реалізація подібних заходів – є важливим для регіонів нашої країни.

«Всі ми маємо пізнавати одне одного, дізнаватися історію та традиції кожного краю. Це сприятиме єднанню нашої держави, єднанню українського народу. І саме завдяки вам, молодому поколінню, вашій активності, Україна  розвиватиметься і стане справжньою європейською країною. Майбутнє української держави, її незалежність та суверенність,  залежить від кожного із вас», - сказав голова обласної ради і побажав дітям ставати успішними, досягати неймовірних висот і змінювати нашу країну.

Табір миру впродовж кількох днів мандруватиме визначними місцями Житомира та Житомирщини, зокрема старшокласники відвідають музеї та славетну 95-ту бригаду. Також діти братимуть участь у різноманітних навчальних та культурних заходах - тренінгах та воркшопах, майстер-класах та квестах тощо.

На завершення роботи табору, школярі висадять алею троянд - на знак того, що українці – єдині.

Варто додати, що Табір миру організовано в рамках Програми Відновлення та розбудови миру, що реалізується ПРООН в Україні та фінансується за кошти Європейського Союзу. Проєкт спрямований на просування культури миру та побудови простору для діалогу та розуміння між молоддю зі східних регіонів України і ветеранами АТО, створення атмосфери довіри і відкритої комунікації в поєднанні зі змістовним та цікавим літнім відпочинком.

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2