Підготовка до 26-ї сесії обласної ради продовжується

1У ході підготовки до 26-ї чергової сесії обласної ради депутати продовжують працювати у профільних комісіях. Понад 30 питань питання порядку денного опрацювала  11 вересня постійна комісія обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

Частину питань, які стосувались погодження клопотань щодо приведення існуючого поділу лісів державним підприємствам, профільна комісія зняла з розгляду, оскільки Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства не надало необхідні документи.

З-поміж іншого профільна комісія розглянула декілька земельних питань.

Також депутати заслухали інформацію керівництва Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» щодо впровадження електронного обліку деревини.

«Відповідно до цьогорічного Указу Президента України на розгляд Верховної Ради України готується законопроект, в якому передбачено введення електронного обліку деревини для всіх без винятку постійних лісокористувачів. Дочірніми підприємствами «Житомироблагроліс» вже проведена підготовча робота, у разі прийняття цього закону. Зокрема, для забезпечення оптимальної роботи по обліку та відвантаженню продукції необхідно закупити відповідне обладнання. Орієнтована сума витрат на введення електронного обліку деревини для дочірніх підприємств становитиме від 11 млн грн до 14 млн грн.. Більше того, у подальшому щорічно витрати підприємств становитимуть до 4,5 млн грн. Вказані витрати  призведуть до збільшення собівартості реалізованої лісопродукції та, як наслідок, до зменшення суми чистого прибутку та зменшення відрахувань в обласний бюджет», - наголошується в інформації, яку члени постійної комісії взяли до відома.

Нагадаємо, що на 17 вересня запланована 26-а чергова сесія обласної ради.

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2