Житомир відзначив День захисника України

08У Житомирі 11 жовтня на майдані ім. С.П. Корольова відбулись тематичні заходи з нагоди Дня захисника України. До відзначення свята долучились представники обласної та міської влади, військові, священнослужителі та громадськість.

У виконанні духового оркестру Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова та оркестру 95-ї окремої десантно-штурмової бригади прозвучав Державний Гімн України.

З вітальними словами звернулися до присутніх керівники області, зокрема голова обласної Володимир Ширма.

  • «14 жовтня не лише День захисників України, а й свято Покрови Пресвятої Богородиці. У стародавні часи молитва до неї рятувала наших козаків від ворогів. Мужність та героїзм захисників України в усі часи – важко оцінити. Щиро подяка усім жителям Житомирської області, які беруть участь у війні. Низький уклін і вічна пам'ять тим, хто поклав життя за свободу українського народу. Вітаю зі святом усіх захисників України, наших героїв та їхні сім’ї. Бажаю терпіння, благополуччя, міцного здоров’я і нехай якнайшвидше в нашій країні настане мир. Нехай Пресвята Богородиця всіх оберігає», - сказав Володимир Ширма.

Представники духовенства провели спільну молитву за Україну; зведений військовий оркестр та театрально-хореографічна студія «Світлячок» виконали музичну композицію пам’яті загиблих воїнів «Балада».  На завершення заходу діти відпустили у небо білих голубів, як символи миру та світлих душ загиблих воїнів, а керівництво міста та області, громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку Героїв небесної сотні.

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2