Максим Вілівчук: ми продовжуємо реалізацію проєктів у сфері співпраці влади та бізнесу

С Д 1 6У рамках співробітництва Житомирської обласної ради та благодійних організацій і меценатів у сфері соціального захисту малозахищених верств населення були передані подарунки двом комунальним закладам обласної ради від представників фармацевтичної компанії.

Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та меценати відвідали комунальну установу "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Сонячний дім" та комунальний навчальний заклад "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів №1" Житомирської обласної ради.

«Соціальна відповідальність бізнесу надважлива у побудові громадянського суспільства. Так, ми, представники  органів місцевого самоврядування, радіємо, що така європейська модель працює і у нас. Ми, депутатський корпус  постійно допомагаємо закладам соціального напрямку, де люди особливо чутливі до змін – економічних, соціальних. Дуже важливо, що є  меценати та благодійники, які також готові йти на зустріч потребам незахищених верств населення.  Чудово коли влада та бізнес разом співпрацюють задля забезпечення належних умов життя для дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт», - зазначив заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Представники фармацевтичної компанії надали лікарські засоби, які, на їх думку, необхідні у холодну  пору року для дітей. Також вихованці закладу мали змогу насолодитися концертною програмою, підготовленою меценатами.

И 1 1

И 1 2

И 1 3

И 1 4

И 1 5

И 1 6

И 1 7

С Д 1 1

С Д 1 2

С Д 1 3

С Д 1 4

С Д 1 5

С Д 1 6

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2