Володимир Ширма зустрівся з офіційними делегаціями Республіки Польща

09У Житомирі 18 -20 жовтня відбуваються вже традиційні ХІІ Дні польської культури. В рамках цього заходу 18 жовтня в Житомирській обласній раді відбулась офіційна зустріч керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації з делегаціями республіки Польща, на якій обговорювались питання поглиблення співробітництва між Польщею і Житомирською областю.

Голова обласної ради Володимир Ширма  відмітив тісніть співпраці нашої області з сусідньою країною: «На Житомирщині області склались дуже гарні горизонтальні зв’язки: район-повіт,громада –гміна, воєводство- область. В результаті цих зв’язків ми маємо можливість співпрацювати у галузі культури споту, заключаємо  економічні угоди».

Зазничимо, що у нас в області діє 12 угод між районами/містами області та повітами/містами воєводств  Республіки Польща.

Також Володимир Ширма подякував уряду Республіки Польща за всебічну підтримку українського народу у його прагненні до вступу в Європейський Союз.

Також участь у зустрічі брали з польської сторони – генеральний консул Республіки Польща в України Дамян Цярцінський, віце маршал Куявсько-Поморського воєводства Збігнев Островський, керівник делегації Сілезького воєводства Ізабелла Домогала та заступник міського голови міста Битом Адам Фрас.

Голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко та його заступниця Наталія Остапченко презентували економічний та інвестиційний потенціал області.

Республіка Польща є одним із найбільших зовнішньоекономічних партнерів області.

Польща посідає 5 місце у сфері інвестиційного співробітництва  серед країн світу, що є партнерами області. Загальний обсяг залученого з Польщі капіталу становить майже 7,4 млн. дол. США, що складає 3% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій.

На території Житомирщини проживає найбільша діаспора поляків в Україні  - це 3,5% від усього населення області. Найбільше поляків проживає в Баранівському, Романівському, Пулинському та Хорошівському районах.

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2