Володимир Ширма взяв участь у розширеному засіданні колегії департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації

1Голова обласної ради Володимир Ширма взяв участь у розширеному святковому засіданні колегії департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації, яке відбулось 7 листопада.

Даний захід був приурочений до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, який відмічають, починаючи з 2014 року, 9 листопада.

Звертаючись до присутніх митців Володимир Ширма зауважив, що саме працівники культури і мистецтва несуть в наше життя натхнення та радість, роблять його яскравішим та багатшим.

 «Ви натхненно працюєте в клубах, бібліотеках, музеях, мистецьких закладах, художніх колективах. Ми високо цінуємо ваш внесок у розвиток культури Житомирщини та пишаємося вашими досягненнями. Впевнений, що об’єднаними зусиллями ми побудуємо суспільство високої культури, духовності, моралі, освіченості, будемо успішно розвивати наше культурне розмаїття», - сказав голова обласної ради та вручив Грамоти обласної ради кращим працівникам культури області.

Зазначимо, що в оперативному управлінні обласної ради знаходиться 18 закладів культури, серед яких фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав», Житомирський  академічний український музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги, Житомирський академічний обласний театр ляльок, Житомирська  обласна філармонія імені Святослава Ріхтера,  Музей космонавтики  ім. С.П. Корольова, обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича, Житомирське  музичне училище ім. В.С.Косенка, Житомирський коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка та інші.

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2