На Житомирщині відкрито новий дитячий садок

1Вже сьомий дитячий дошкільний навчальний заклад відкрився цього року в області. Ним став дитячий садок «Сонечко» у селі Підлуби Ємільчинського району.

Садок розташований у приміщенні Підлубівської ЗОШ і розрахований на 40 діток. Раніше садок працював неповний день – тобто діти перебували лише до обіду та без денного сну. Наразі вже  з 11 листопада оновлений заклад працюватиме повний робочий день  і тут створено шість нових робочих місць.

Урочиста церемонія відкриття відбулась 8 листопада, а саме у 144 –у річницю заснування школи.

Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Участь у відкритті взяв голова обласної ради Володимир Ширма разом із керівництвом Ємільчинської ОТГ та Ємільчинського району.

«Якщо відкривається садочок, то означає, що село живе і буде жити. І від того, як ми дбаємо про своє підростаюче покоління, залежить наш завтрашній день. Бажаю усім, щоб сонечко завжди світило усім нам», - сказав Володимир Ширма під час церемонії відкриття.

Керівництву закладу голова обласної ради вручив грошовий подарунок, а також Грамоти і Подяки обласної ради працівникам Підлубівської ЗОШ з нагоди дня народження школи.  

Після урочистостей присутні на оглянули дитсадок, де для вихованців підготовлені просторі світлі приміщення з чудовими новими меблями, цікавими ігровими куточками, затишними спальнями.

Загалом на ремонт та облаштування закладу з бюджету об’єднаної  громади виділено 1 млн. 600 тис.грн.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2