Голова обласної ради оглянув будівництво амбулаторії у Ємільчинській ОТГ

04Голова обласної ради Володимир Ширма оглянув хід будівництва нової амбулаторії у селі Підлуби Ємільчинській об’єднаної територіальної громади.

Наразі там тривають внутрішньо-оздоблювальні роботи,  зовнішні роботи з благоустрою території, підведені усі комунікації.

Будівництво цього об’єкту розпочалося трохи менше року тому. Амбулаторія є однією із 22, які розпочали споруджувати в області з метою покращення якості надання медичних послуг сільському населенню.  Це амбулаторія нового зразка із  житлом для лікаря.

Реалізується цей проєкт за кошти державного бюджету за співфінансування місцевих бюджетів. Загальна вартість – 7,5 млн.грн, з яких 750 тис.грн – це кошти бюджету Ємільчинської ОТГ.

Очікується, що амбулаторію буде відкрито до кінця поточного року.

  • Володимир Ширма вважає, що цей проєкт є яскравим прикладом того, як держава піклується про здоров’я жителів сільської місцевості. «Нові амбулаторії  споруджуються там, де їх  не було взагалі, або там, де приміщення існуючих не відповідали вимогам. Відкриття таких амбулаторій дозволить значно покращити якість медичного обслуговування жителів сільської місцевості», - сказав голова обласної ради.

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2