В обласній раді працівників сільського господарства привітали з професійним святом

0В обласній раді 15 листопада працівники усіх галузей сільського господарства приймали вітання з професійним святом, яке відзначається щорічно у третю неділю листопада.

З Днем працівників сільського господарства присутніх привітали голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Вітаючи зі святом, очільник депутатського корпусу зазначив, що День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

  • «Це свято тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі й в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Аграрії нашого краю люблять і добре дбають про землю, яка віддячує їм сторицею. Цього року наші аграрії зібрали майже 2,5 млн тонн зерна. Зараз в цій залі люди, які працюють на землі, вирощують хліб, розвивають тваринництво і роблять все для того, щоби сьогодні села жили і розквітали. Низький уклін  усім, хто своєю щоденною, сумлінною працею забезпечує жителів області сільськогосподарською продукцією», - сказав Володимир Ширма і побажав міцного здоров’я, щастя, радості, добробуту та благополуччя.

З нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства, за особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, професіоналізм та сумлінну працю голова обласної ради Володимир Ширма вручив грамоти і подяки кращим представникам сільського господарства.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

4

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2