В обласній раді відбулось чергове засідання Ради з питань залучення інвестицій

1У Житомирі за участі голови обласної ради Володимира Ширми та голови обласної державної адміністрації Віталія Бунечка 19 листопада  відбулось засідання Ради з питань залучення інвестицій при облдержадміністрації.

  • Під час спілкування з інвесторами Володимир Ширма зазначив,  на Житомирщині  представницька і виконавча гілки влади підтверджують курс влади на створення умов для роботи бізнесу в регіоні.  «Тому сьогодні в певній мірі відкриваються нові можливості, але разом з тим є певні виклики. Проте  обласна рада готова підтримувати бізнес, інвесторів у межах своїх повноважень. Адже всі ми розуміємо, що бізнес – це і податки, і робочі місця, і наповнення місцевих бюджетів», - наголосив голова обласної ради.
  • Також Володимир Ширма  зауважив, що в умовах децентралізації громади отримали дуже багато ресурсів, зокрема вони мають можливість розпоряджатися власними землями. Це дає додаткові можливості для підприємців співпрацювати з об’єднаними територіальними громадами - вкладати кошти, розвивати свій бізнес і водночас допомагати розвиватись громадам.

Під час засідання Ради представники іноземних підприємств  разом із представниками влади традиційно обговорили проблемні питання та шукали можливі шляхи їх вирішень

Зазначимо, що станом на 1 липня 2019 року обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Житомирщини становить 244, 5 млн.дол.США. Цей показник є на 4,4% більшим, ніж він був на початку року.

Інвестиції надходили із 51 країн світу. Переважна більшість інвестицій (88%) – це з країн Євросоюзу.

На Житомирщині успішно працюють 373 підприємства з іноземними інвестиціями.

1

1

1

1

1

1

1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2