Володимир Ширма: 2020 рік на Житомирщині – це рік Музею космонавтики ім. С.П. Корольова

1За керівництва голови обласної ради Володимира Ширми 19 листопада створено та затверджено склад організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди 50-річчя від дня створення Музею космонавтики ім. С.П. Корольова.

До складу оргкомітету, зокрема,  увійшли перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко, депутатка обласної ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань Олена Галагуза, директор Музею космонавтики Ірина Дячук, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Леонід Мініч та ін.

Отож, на першому організаційному засіданні комітету був затверджений склад комітету, прийнято за основу план заходів з відзначення в області року Музею космонавтики ім. С.П. Корольова.

В області будуть проводитись відкриті уроки, лекції, виховні години, інші заходи з нагои відзначення року Музею космонавтики, заплановано фестиваль дитячої художньої творчості «Мрії про космос». В Музеї космонавтики запланована вже традиційна «Ніч в музеї» спільно з обласним краєзнавчим музеєм.

Нагадаємо, що своє 50-річчя Музей космонавтики відзначатиме 1 серпня 2020року.

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

11

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2