В Житомирській обласній раді відбулась фахова майстерня на тему реформування вторинної ланки медицини

1Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини обговорювали в обласній раді 20 листопада на одноденній фаховій майстерні з однойменною назвою.

Цей захід відбувся в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID, та спрямований на представників обласної та районних рад, головних лікарів центральних районних лікарень.

До майстерні також долучився голова обласної ради Володимир Ширма,  який наголосив на необхідності чіткого розуміння районним керівництвом, які послуги зможе надати пацієнтам районна лікарня відповідно до нових вимог реформи.

Модератором зустрічі виступив Костянтин Надутий, експерт з медичних питань УАРОР, член координаційної Ради Української Медичної експертної Спільноти (УМЕС), Член Президії Національної Лікарської Ради.

У ході проведення  фахової майстерні були обговорені проблемні питання реформування вторинної ланки медицини, шляхи їх вирішення та проаналізована нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Учасники заходу мали можливість отримати фахові відповіді на свої  запитання, обмінятися думками та враженнями.

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2