Володимир Ширма: Милосердне ставлення до людей з інвалідністю – це ознака цивілізованості та високої культури суспільства

2Голова обласної ради Володимир Ширма 3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, відвідав Березівський психоневрологічний інтернат.

У комунальній установі очільник депутатського корпусу поспілкувався з керівництвом і працівниками щодо функціонування інтернату, оглянув його матеріально-технічну базу та умови перебування підопічних. 

В інтернаті на повному державному забезпеченні перебуває 197 підопічних, які за станом здоров’я потребують постійного стороннього догляду, побутового обслуговування, кваліфікованого медичного обслуговування та реабілітаційних послуг. Обслуговують підопічних104 штатні працівники.

Під час відвідування Володимир Ширма підкреслив, що сьогодні наша держава переживає надскладні часи, але, незважаючи на таку ситуацію, поліпшення рівня життя та добробуту найуразливіших верств населення надалі залишається пріоритетним напрямком соціальної політики нашої держави.

  • «Уважне, милосердне ставлення до людей з інвалідністю  – це ознака цивілізованості та високої культури суспільства. Впевнений, що працівники закладу дарують підопічним своє тепло і увагу, роблять все можливе, аби ці люди відчували постійну родинну підтримку, щоби ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми турботами та проблемами. Щиро вдячний вам за це», - сказав Володимир Ширма.

Від усього депутатського корпусу Володимир Ширма подарував комунальному закладу побутову техніку: телевізор, холодильник та стереосистему.

Голова обласної ради оглянув допоміжне підсобне господарство площею 84,7 га, де утримується 24 голови великої рогатої худоби. Для поліпшення фізичного і матеріально-психологічного стану підопічних залучають до працетерапії. Цього року у допоміжному господарстві, яке є найбільшим серед усіх інтернатних установ області, зібрано 625 центнер зернових, накопано 369 центнер картоплі тощо.

Варто зазначити, що Міжнародний день людей з інвалідністю встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю в усіх сферах життя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2