У Житомирі вітали представників місцевого самоврядування з професійним святом ФОТО.ВІДЕО

08Напередодні Дня місцевого самоврядування 5 грудня у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера відбувся урочистий  захід  з нагоди свята. З професійним святом працівників та депутатів сільських, селищних, міських, районних, обласної рад, об’єднаних територіальних громад вітали голова обласної ради Володимир Ширма, його заступники Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук.

  • Як зазначив Володимир Ширма, День  місцевого  самоврядування - це спільне свято усіх: «Адже яку б професію хто б не мав, всі ми - члени громади села, селища, міста. І  найактуальніші питання життя нашого регіону долаємо разом: радимося, вирішуємо, обираємо до самоврядних органів найдостойніших, аби вони представляли інтереси усієї  громади».

На думку голови обласної ради, найголовнішим позитивом за останні чотири роки стала децентралізація влади.

  • «Вважаю, що це одна з найуспішніших реформ в Україні. Її впровадження дає все більше можливостей міській владі, сільським та селищним радам самостійно приймати рішення щодо нагальних проблем людей та громади в цілому», - сказав Володимир Ширма під час свого виступу.

За сумлінну працю, професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди свята кращі депутати місцевих рад, сільські, селищні голови, працівники органів місцевого самоврядування були нагороджені Грамотами обласної ради, цінними подарунками та грошовими преміями.

Зокрема Грамоти отримали депутати обласної ради Остап Маланюк, Володимир Нагорняк та Сергій Орлюк.

У ході урочистостей були відзначені Дипломами обласної ради переможці обласного щорічного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини». Нагадаємо, що ними стали Радомишльська ОТГ, Пулинська ОТГ та Олевська ОТГ.

Також Володимир Ширма вручив почесну нагороду «Честь і слава Житомирщини» генеральному директору ПП «Галекс-Агро»,  депутату обласної ради Олександру Ющенку.

Привітали самоврядців області і представники виконавчої гілки влади. Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко вручив Почесні грамоти та Подяки і побажав усім плідної праці на благо громад, благополуччя та успіхів.

Для присутніх у залі виступили гурт «Древляни», академічний ансамбль танцю «Сонечко»,  академічна хорова капела «Орея», Центр танцю «Аванте».

Довідково: 25 листопада 2000 року вийшов Указ Президента України, яким було встановлено, що День місцевого самоврядування в України відзначається щорічно 7 грудня. Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні». 

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

06

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2