Профільна комісія перерозподілила кошти на утримання доріг

01Депутати обласної ради 17 січня відпрацювали майже 10 питань порядку денного під час позапланового засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

Зокрема, профільна комісія розглянула і погодила питання внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, про яке доповів депутатам директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Леонід Мініч.

  • «В обласному бюджеті передбачено кошти на утримання та ремонт доріг загального користування місцевого значення в сумі 1,1 млрд грн. Частина коштів має бути спрямована на райони у виді субвенції місцевим бюджетам. Для цього потрібно погодження відповідної постійної комісії обласної ради. Пропонується по 190 тис. грн на кожен район, щоб у зимовий період вони мали змогу залучати техніку для утримання доріг місцевого значення», - розповів головний фінансист області.

Також депутати підтримали звернення керівників комунальних закладів щодо фінансової підтримки. Зокрема, 300 тис. грн на ремонт обладнання Житомирського комунального книжково-газетного видавництва «Полісся» та 423 тис. грн на завершення ремонтно-будівельних та монтажних робіт в Житомирському обласному лікувально-санаторному центрі радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші».

Опрацювала постійна комісія й кадрові питання, серед яких погодження призначення кандидатури на посаду начальника «Житомирського обласного міжміського бюро технічної інвентаризації».

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2