Оголошено конкурс на посаду директора Центру екстреної медичної допомоги

KonkursВ обласній раді триває прийом документів від претендентів на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу оголошено 7 лютого на підставі рішення конкурсної комісії.

Кандидати, які претендують на зазначену посаду, повинні відповідати необхідним кваліфікаційним вимогам: мати вищу освіта ІІ рівня за ступенем магістра, стаж роботи на керівних посадах не менше 7 років тощо.

Для участі у конкурсі особи подають особисто або надсилають поштою у Житомирську обласну раду конкурсній комісії за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 115, відповідний пакет документів.

Документи приймаються в робочі дні тижня упродовж  18 календарних днів з дня оприлюднення оголошення  - до 24 лютого включно.

Дата проведення конкурсу:  27 лютого, каб. 204, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 43-21-44; 43-21-45.  Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Детальнішу інформація про конкурс можна переглянути у рубриці «Управління майном».

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2