Володимир Ширма відвідав деревообробний кластер міста Коростень

1Голова обласної ради Володимир Ширма 13 лютого відвідав деревообробний кластер міста Коростень, який об’єднує декілька деревообробних підприємств.

Там очільник області разом із депутатом обласної ради, керуючою справами виконавчого апарату обласної ради Раїсою Гулою мав змогу ознайомитись із виробничими потужностями холдингу, поспілкуватись з працівниками та особисто оглянути готову продукцію.

  • Як зазначив Володимир Ширма  - це підприємство є  колосально рекордною інвестицією  у наш край. Залучити настільки потужного інвестора – це справді успіх. «Це черговий крок до нашої стратегії  розвитку Житомирщини  як потужного  регіонального деревообробного кластеру», - сказав він під час огляду підприємства.

 Як поінформувала голова ревізійної комісії холдингу  Катерина Самчук, вся лісосировина, що постачається на підприємства кластеру, на 100 відсотків переробляється в готову продукцію з доданою вартістю не залишаючи відходів. Тобто, відходи одного підприємства – є сировина для іншого.

Наприклад, при розпилі лісосировини на ТОВ УХЛК, утворюється тирса та щепа, які в свою чергу є сировиною для ТОВ «БФ Проекта» для виготовлення пелет, та для ПрАТ КЗ МДФ – виготовлення плити МДФ.

Також, після первинної обробки лісу, залишається кора, яка в свою чергу являється енергетичним ресурсом для забезпечення теплом у виробничих цілях підприємств кластеру.

На території холдингу побудовано очисні споруди із найновітнішими технологіями системи очистки води.

Довідково: Деревообробний кластер міста Коростень включає такі підприємства:

-        ПрАТ Коростенський завод МДФ – це екологічно чисте виробництво плит МДФ та ламінату

-        ТОВ Українська холдингова лісопильна компанія (УХЛК) - екологічно чисте виробництво пиломатеріалів та паливних гранул. Лісопильна компанія - це надсучасне виробниче устаткування, великі складські приміщення та мережа транспортних комунікацій

-        ТОВ БФ Паркет – виробництво щитового паркету

-        ТОВ БФ Проект - сучасний завод з виробництва сертифікованих пелет

-        ТОВ БФ Профіль – виробництво сировини для меблевого виробництва

-        ТОВ Резалт Хауз – виробництво опалубного щита, опалубної балки та CLT панелей .

Підприємства кластеру займають площу близько 200 га.

Продукція підприємств кластеру експортується у понад 30 країн світу: Європу, Азію, Америку, Канаду та до країн близького сходу.

Дані підприємства забезпечують робочими місцями близько 2 тисяч працівників. Крім того, для забезпечення діяльності даного кластеру залучається ще близько 2 тисяч чоловік.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2