Завершилось засідання «екологічної» комісії

1

Завершилось засідання постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів. Участь у роботі комісії взяв перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

 

Одним з питань був звіт про виконання обласної програми охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області.  «Відповідно до затвердженого рішенням обласної ради кошторису витрат обласного фонду ОНПС на 2019 рік передбачено виконання заходів з природоохоронної діяльності на загальну суму 6128,2 тис.грн. За 2019 року, управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації, як розпорядником коштів, виконано природоохоронних заходів на загальну суму 2932,5 тис.грн., що становить 47,8 % від запланованих. Також були профінансовані 2 науково-дослідні роботи на загальну суму 180,0 тис.грн. В результаті проведеної науково-дослідної роботи обстежено 9 перспективних об’єктів природно-заповідного фонду Житомирської області. їх сумарна площа дорівнює 1076,32 га. На всі нові об’єкти природно-заповідного фонду на території Житомирської області розроблено проєкт створення», - зазначив т.в.о. начальника управління екології та природних ресурсів Микола Семенюк.

Депутати також проголосували за створення лісового заказник місцевого значення «Миропільський». Територія заказника буде охоплювати правий берег р. Случ північніше смт Миропіль. Вона представлена дубовими лісами 90 -120 - річного віку природного походження. Пріоритетом охорони у заказнику буде генетичний резерват та популяція видів рослин, занесені у Червону книгу України.

В цілому депутати опрацювали 11 основних питань та 3 додаткових. Всі питання будуть внесені на розгляд сесії 05 березня.

2

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2