Підготовку до чергової 30 сесії завершено: президія погодила порядок денний

01Президія обласної ради 2 березня затвердила порядок денний тридцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

У ході засідання президії голови постійних комісій та голови фракцій розглянули основний перелік питань, узгодили окремі питання та проєкти рішень.

Отже, всього на розгляд чергової сесії вноситься майже 100 питань, що були розглянуті та опрацьовані на засіданнях відповідних профільних комісій.

Серед питань, над якими працюватимуть депутати під час 30-ї сесії обласної ради, - це затвердження звіту голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік, внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, затвердження Програм розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств обласної ради, комунальні та кадрові питання тощо.

Також депутати планують проголосувати декілька звернень до центральних органів влади, зокрема щодо зменшення розміру грошової застави на місцевих виборах, щодо недопущенням звуження повноважень органів місцевого самоврядування у сфері надрокористування, щодо створення (відновлення) Міністерства аграрної політики України тощо.

Нагадаємо, що 30 сесія обласної ради запланована на 5 березня, а Гімн України на відкритті сесії виконає Поліський академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок» ім. Івана Сльоти.

02

02

02

02

02

02

02

02

02

02

02

02

02

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2