Інформація щодо ситуації з коронавірусом на Житомирщині станом на 26 березня

anz700Станом на 9 годину 26 березня в області залишаються зареєстрованими 2 лабораторно підтверджених випадки COVID-19: летальний випадок у жительки м. Радомишль та у житомирянина, який перебуває наразі на лікуванні.

Як повідомляє ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», за минулу добу досліджувався матеріал від 2-х хворих з м. Житомир та Хорошівського району. За результатами досліджень COVID-19 в обох випадках не виявлено.

Усього за період моніторингу за станом захворюваності на COVID-19 з 29 січня по 9 годину 26 березня надійшов матеріал з підозрою на захворювання від 30 хворих (з 9 адмінтериторій): Радомишльський - 1, Ємільчинський - 2, Хорошівський - 2, Андрушівський - З, Бердичівский - 6, Новоград-Волинський-1, Народицький-2, Брусилівський -2, Коростенський- 1, м. Житомир - 10.

З них у 2-х вищезгаданих осіб підтверджено COVID-19, у 27 осіб - діагноз знято, матеріал від 1- хворого, що надійшов 25 березня з м. Бердичів - у роботі.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах карантину та підвищеної готовності: створені мобільні групи, відбувається чергування фахівців в позаробочий час та у вихідні дні. Протиепідемічні заходи у вогнищах інфекції тривають.

Зазначимо, щоби вберегти себе та своїх рідних і близьких від захворювання на коронавірус, необхідно дотримуватись режиму самоізоляції та загальних правил гігієни.

Нагадаємо, що з 16 березня на території області протягом 30 діб діятимуть карантинні заходи, за порушення яких передбачена відповідальність.  А з 25 березня на всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації та подовжено карантин до 24 квітня.

 Пресслужба обласної ради

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2