Уряд затвердив перспективні плани трьох областей, серед яких Житомирщина

OTG65Кабінет Міністрів України 15 квітня затвердив перспективні плани формування територій громад трьох областей, серед яких й Житомирщина. Згідно з затвердженим планом в області передбачено 65 спроможних об’єднаних територіальних громад.

Як повідомляється на Урядовому порталі, відповідні проєкти розпоряджень Кабміну розроблено Мінрегіоном згідно з вимогами Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Методики формування спроможних територіальних громад.

Окрім Житомирської області, затверджено перспективні плани Миколаївської області з 52 спроможними ОТГ та Харківської області, де передбачено 56 громад.

Перспективні плани охоплюють 100% територій  цих трьох областей.

«Сьогодні були затверджені перші три перспективні плани, які стануть в основі майбутнього адміністративно-територіального устрою України, на основі якого мають відбутися місцеві вибори. Під час обговорення, консультацій та узгоджень з народними депутатами, експертами, областями, громадськістю у першу чергу ми ставили на меті створення спроможних громад, здатних забезпечувати людей якісними та доступними послугами», – прокоментував Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2