Керівництво обласної ради зустрілись з потенційними турецькими інвесторами

01Голова обласної ради Володимир Ширма та його перший заступник Сергій Крамаренко 3 червня зустрілися з турецькими інвесторами, що планують впроваджувати інвестиційні проєкти на території області. Зокрема, у зустрічі взяли участь директор ТОВ «Техномонтаж ЛТД» Озбей Йилдиз та власник заводу з виробництва поліпропіленових труб Арасин Бекмезджи.

Зазначимо, що один із цих інвесторів вже реалізував проєкт з будівництва сонячної електростанції в селі Ігнатпіль Овруцького району.

Спілкуючись з представниками бізнесу, Володимир Ширма зазначив, що обласна влада зацікавлена в інвесторах і буде всебічно допомагати в реалізації інвестиційних проєктів на Житомирщині.

  • «Інвестиції в економіку нашого регіону є одним з найбільш важливих чинників для подальшого розвитку Житомирщини. Ми готові підтримувати чесних і відповідальних інвесторів, які прозоро працюють, створюють додаткові робочі місця, сприяють розвитку інфраструктури, наповнюють місцеві бюджети. Передусім зацікавлені саме в тих інвесторах, які вкладатимуть кошти у сільське господарство. Такі інвестиційні проєкти сприятимуть зростанню рівня та якості життя населення в районах», - наголосив Володимир Ширма.

Перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко наголосив на стратегічному  значенні створення мережі індустріальних парків в області, які й сприятимуть поліпшенню інвестиційного клімату.Також він запропонував провести восени спільний бізнес-форум задля налагодження співпраці між підприємствами Туреччини та Житомирської області у деревообробній та агропромисловій галузях і у сфері енергозбереження.

Представники турецьких інвесторів зазначили, що вже є компанії, які готові інвестувати в бізнес-проєкти на території області від 1,5 млн до 3 млн євро.

Пресслужба обласної ради

02

02

02

02

02

02

02

02

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2