Санаторій «Дениші» відновив свою роботу та запрошує на тур вихідного дня

10Комунальне підприємство  «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» Житомирської обласної ради з 6 липня відновило свою роботу.

Станом на 15 липня у закладі проходить санаторне лікування 68 пацієнтів.

Як працює санаторій, як готується до осіннє-зимового опалювального сезону перевірив голова обласної ради Володимир Ширма. Зокрема, він оглянув нову котельню на твердопаливному топливі, що була закуплена у цьому році за кошти обласного бюджету у розмірі майже 3,9 млн грн.

Зараз тривають пусконалагоджувальні роботи та йде підготовка до повноцінного запуску.

«Хоч карантин і триває, але тішить те, що тут є охочі пройти лікування, оздоровитися. Адже наші «Дениші» - це дійсно перлина області і якість надання послуг на високому рівні. Задоволений і роботою керівництва закладу, і їхнього підготовкою до зимового періоду», - відмітив голова обласної ради.

Директор санаторію Віталій Жалінський розраховує, що за тиждень - два кількість пацієнтів зросте вдвічі. Це підтверджено вже попереднім бронюванням. Особливу популярність має нова послуга – тур вихідного дня (http://www.denyshi.com.ua/uk/5/53/), коли кожен бажаючий може приїхати на вихідні та відпочити від галасу міста.

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2