В обласній раді розглянули питання щодо руйнування межової споруди комунального навчального закладу «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»

6В обласній раді 7 серпня відбулось засідання робочої групи з вивчення ситуації щодо руйнування межової споруди комунального навчального закладу «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської обласної ради та належного контролю за виконанням рекомендацій постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань .

Участь у засіданні взяв заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, депутат обласної ради Олександр Чорноморець, головувала – депутатка обласної ради Олена Галагуза.

Мова йде про будівлю у парковій зоні міста, яку обслуговує «Житлово-будівельний кооператив «Кварталбуд-22».  Проблема виникла через технічні помилки, що були допущені у відомостях Державного земельного кадастру внаслідок помилок у застосуванні системи координат земельних ділянок.

У результаті чого забудовником було порушено межу, яка відділяє територію комунального закладу від житлового будинку.

Також вивчалось питання пропозиції забудовника в частині укладання сервітуту з метою проїзду по території школи.

Обласна рада стоїть на тій позиції, щоб пропозиції забудовника щодо компенсації були рівнозначними тим втратам і незручностям, які несе школа  у результаті їхньої діяльності.

В результаті засідання було вирішено звернути увагу обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Кварталбуд-22» на професійні якості землевпорядників, що надають їм такі послуги і при цьому не слідкують за змінами у законодавстві, звернутись до Головного управління Національної поліції в Житомирській області та КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради з приводу незаконно зрізаного дерева (каштан висотою понад 12 метрів), який був розташований в межах спецшколи, поруч із новобудовою та рекомендували обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Кварталбуд-22» підготувати пропозиції щодо вирішення даного питання.

1

1

1

1

1

1

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2