Сергій Крамаренко завітав на обласне свято меду

5У святковий день Медового Спаса у Житомирі проходить обласний ярмарок Меду. Пасічники з усієї області приїхали до Житомира представити цьогорічний урожай.

На ярмарку можна знайти різноманітну продукцію бджільництва: і свіжозібраний мед  з різних медоносів, прополіс, квітковий пилок, забрус, віск, маточне молоко. Усі бажаючі можуть скуштувати свіжий мед та придбати товари виготовлені на основі бджолиного воску.

Окрім того гості ярмарку мали можливість продегустувати різні сорти меду, сфотографуватись біля тематичної фотозони та отримати акційні подарунки від громадської організації «Бджологради Житомирщини».

Відвідали ярмарок і перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко з керуючою справами виконавчого апарату обласної ради, депутаткою обласної ради Раїсою Гулою. Вони поспілкувалися з бджолярами про перспективи роботи галузі та привітали усіх присутніх зі святом.

«Якщо у нас буде мед, то буде і сила, і здоров’я і гарний настрій. Щиро радий, що бджолярство на Житомирщині розвивається. А це значить, що розвивається наша область, а значить і Україна»,-  сказав Сергій Крамаренко.

Пресслужба обласної ради

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2