В обласній раді обговорили питання недофінансування Бердичівського госпіталю ветеранів війни

01Питання недофінансування комунального некомерційного підприємства «Госпіталь ветеранів війни», що у м. Бердичеві, обговорив 25 серпня голова обласної ради Володимир Ширма з представниками громадських об'єднань ветеранів та з учасниками бойових дій.

За словами головного лікаря комунального закладу Павла Журбенка, до кінця року не вистачає майже 4,5 млн грн.

«Госпіталь з 1 квітня перейшов на фінансові відносини з Національною службою здоров’я України, з якою укладено відповідні договори про надання медичних послуг. Але коштів, що надійшли від НСЗУ, не вистачає на заробітну плату, на закупівлю деяких медикаментів і на харчування. І це майже 4, 5 млн грн», - розповів головний лікар.

Володимир Ширма зазначив, що обласною радою затверджено низку програм, що спрямовані на захист, підтримку учасників бойових дій, добровольців, військових тощо, їхніх сімей. І в умовах війни на сході країни Бердичівський госпіталь не залишиться без підтримки.

 «Ми розуміємо, що наші бійці не зможуть обійтись без цього медичного закладу. Я неодноразово відвідував госпіталь, і щороку у межах 3 - 4 млн грн виділялись кошти з обласного бюджету на його оновлення. Звісно, аби його повністю оновити, потрібні капітальні вкладення, і без допомоги державного бюджету цього зробити не в силах. Ми звертались до вищих органів влади щодо цього питання, але безрезультатно. Що стосується коштів, то цифру ми знаємо, і на черговій сесії обласної ради, яка планується у вересні, буде перерозподілено бюджет і кошти на госпіталь плануємо виділити», - підсумував голова обласної ради.

Пресслужба обласної ради

02

02

02

02

02

02

02

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2