Музей космонавтики ім. С.П. Корольова отримав статус «національного»

01Комунальний заклад обласної ради «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» отримав статус «національного». Відповідний указ Президент України Володимир Зеленський підписав 8 вересня.

«Ураховуючи загальнодержавне та міжнародне визнання результатів діяльності комунального закладу «Музей космонавтики ім. С.П.Корольова» Житомирської обласної ради як провідного культурно-освітнього та науково-дослідного закладу зі збереження, вивчення та популяризації музейних колекцій, пов’язаних з космонавтикою, постановляю надати комунальному закладу «Музей космонавтики ім.С.П.Корольова» Житомирської обласної ради статус національного та надалі іменувати його — комунальний заклад «Національний музей космонавтики ім.М.С.П.Корольова» Житомирської обласної ради», - зазначається в указі.

Голова обласної ради Володимир Ширма привітав громаду Житомирщини з цією знаковою подією.

  • «Щиро вітаю усю громаду Житомирщині з цією знаковою подією. Ця нагорода - найвище визнання роботи колективу закладу на чолі з Іриною Дячук. Статус національного - це результат колективної роботи. Всі ми разом: і колектив закладу, і депутати обласної ради, і благодійники, і відвідувачі - зробили свій внесок, аби музей отримав цей статус. Дякую усім, хто підтримував і підтримує розвиток нашого Музею космонавтики. Це наша спільна з Вами перемога!», - написав Володимир Ширма на власній Facebook-сторінці.

«Цей день став пам'ятним для України та Житомирщини, адже сьогодні Космічна держава отримала свій національний музей космонавтики. За цим стоять роки наполегливої праці колективу, підтримка космічного співтовариства і мрії житомирян - земляків головного конструктора. Попереду масштабна реконструкція музею та цікаві міжнародні проєкти, технологічне оновлення і участь у розвитку туризму. Це ми можемо досягти лише разом!», - поділилась враженнями директорка закладу Ірина Дячук.

Нагадаємо, що питання надання музею статусу «національного» порушувалось у лютому 2019 року на 22й сесії обласної ради, на якій очільник депутатського корпусу Володимир Ширма ініціював звернення перед вищими органами влади, аби музей космонавтики ім. С.П. Корольова отримав цей статус.

Пресслужба обласної ради

01

01

01

01

01

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2