Голова «гуманітарної» комісії ознайомилась із програмою оновленого харчування школярів у м. Коростишеві

03Депутатка обласної ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань Олена Галагуза 10 вересня завітала у Коростишівський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей імені М. Дарбіняна», аби ознайомитися із програмою оновленого харчування школярів.

Це пілотний проєкт, який запроваджено в одному із навчальних закладів за ініціативи місцевої влади та бізнесу. Підприємці разом із педагогічним колективом розробили якісно нове шкільне меню, яке кардинально відрізняється від попереднього, адже в ньому враховано сучасні вимоги до здорового харчування.

Разом із заступником міського голови із гуманітарних питань Михайлом Лукомським, депутатка оглянула шкільну їдальню закладу і дізналась про оновлене  меню.

«У меню враховано ідеї та рецепти відомого українського кухара Євгена Клопотенка. І це дійсно смачно і корисно. Я вітаю таку ініціативу та співпрацю влади і бізнесу, які потурбувались про здоров’я дітей громади. Було б добре, аби подібну практику запровадили в усіх школах області», - розповіла Олена Галагуза.

Вартість комплексного обіду, якщо сплачувати готівкою – 35 грн, якщо безготівковий розрахунок, то 21 грн.

У планах навчального закладу відремонтувати харчоблок та їдальню, аби діти споживали смачну і корисну їжу у гарній приємній атмосфері.

Пресслужба обласної ради

01

01

01

01

01

01

01

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2