В обласній раді відбувся круглий стіл, на якому обговорили рівень представництва жінок у політиці

01Депутатка обласної ради Олена Галагуза 16 вересня  взяла участь у засіданні круглого столу «Жіноче політичне лідерство в Україні: досягнення, проблеми і перспективи розвитку».

Ініціаторами заходу є Всеукраїнська громадська організація «Ліга жінок-виборців України 50/50», яка розпочала реалізацію проєкту «Відстоювання прав жінок у політиці та в процесі прийняття рішень» у 6 областях, серед яких Житомирщина, та м. Києві.

Учасниці круглого столу обговорили шляхи розвитку жіночого політичного лідерства на місцевому рівні, підготували проєкт Меморандуму про співпрацю між політичними партіями, органами державної влади, громадськими організаціями та ЗМІ Житомирської області щодо протидії порушенням прав жінок та чоловіків у політиці та підтримки жінок на місцевих виборах 2020 року.

До обговорення долучились представниці місцевих рад усіх рівнів та органів виконавчої влади, громадських організацій, активістки, журналісти тощо.

Серед них й депутатка обласної ради Олена Галагуза, яка поділилась власним досвідом та розповіла про особливості і проблеми політичної кар’єри жінки на місцевому рівні.

«Будучи депутатом обласної ради, ініціювала кампанію за грудне вигодовування. Вперше за час існування ради в адміністративне приміщення обласної ради завітали матусі з малюками, ми оживили ці стіни і створили унікальну атмосферу. Обласна рада, на мою думку, стала більш відкритою. Також наші жінки-депутатки створили міжфракційне об‘єднання, у рамках якого реалізували кілька успішних проєктів, чим показали, що об‘єднують цінності та бажання зробити спільну справу для усієї громади», - відмітила депутатка.

Зазначимо, що проєкт спрямований на підвищення рівня представництва жінок в органах політичної влади та подолання гендерного розриву в політиці, на підтримку жіночого політичного лідерства в Україні на місцевому рівні, дотримання гендерно орієнтованих демократичних принципів під час проведення передвиборчої кампанії та організації виборів до місцевих органів влади у 2020 році.

Пресслужба обласної ради

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2