Голова обласної ради Володимир Федоренко взяв участь в урочистому шикуванні у військовому інституті імені С. П. Корольова

IMGУ військовому інституті імені С. П. Корольова відбулися святкові заходи з нагоди відзначення річниці створення навчального закладу.

Голова обласної ради Володимир Федоренко взяв участь в урочистому шикуванні, привітав та відзначив кращих військовослужбовців та працівників Збройних Сил України. Участь у заходах також  взяла заступниця голови обласної державної адміністрації Віра Рогова.

«Сьогодні – незвичайний день. Радий бути разом з вами на урочистому шикуванні з нагоди відзначення дня створення Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. Нещодавно вся Україна відзначала День Збройних сил України, і я хочу окремо привітати з цим святом викладачів та курсантів Житомирського військового інституту, а також начальника закладу, генерал-майора Олександра Левченка. Саме тут готують нові кадри для оборони нашої країни, і саме на вас ми  будемо розраховувати у майбутньому. За п'ять років молоді курсанти перетворюються на офіцерів, готових керувати та захищати. Чимало випускників прямо зараз на сході України захищають наш мир і спокій. Чимало з них загинули на війні. Вічна пам'ять і шана їм! Люди – наше головне багатство. І я знаю, що переді мною зараз – майбутні герої та їхні наставники. Продовжуйте свою працю, адже саме завдяки їй наша Батьківщина стає сильнішою! Вітаю вас! Бажаю вам незламності духу, родинного добробуту та гідного служіння українському народу», - сказав Володимир Федоренко під час виступу.

Довідково:  Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова утворений у 1919 році. Це унікальний заклад вищої освіти, що готує високоінтелектуальних фахівців з експлуатації складних технічних систем, новітніх роботизованих комплексів озброєння, спеціалістів ІТ-технологій, які після випуску йдуть служити у структури воєнної розвідки, радіоелектронної та інформаційної боротьби, кібербезпеки та захисту інформації.

IMG3 IMG3 IMG3 IMG3 IMG3 IMG3 IMG3 IMG3 IMG3 IMG3 IMG3 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2