На Житомирщині через посилення карантину перенесено сесію обласної ради

Covid19133Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та у зв’язку з введенням по всій території Житомирської області «червоного» рівня епідемічної небезпеки, засідання третьої чергової сесії Житомирської обласної ради, яке було заплановане на 11 березня, перенесено.

Відповідні зміни до розпорядження щодо відтермінування проведення сесії, з метою запобігання розповсюдженню на території області коронавірусної інфекції, 1 березня, підписав голова обласної ради Володимир Федоренко.

Рішення встановити з 00 години 00 хвилин 03 березня 2021 р. «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської області та застосувати на території Житомирської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки було прийнято під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Посилення карантину зумовлено стрімким зростанням рівня захворюваності жителів області на COVID-19. Лише за минулий тиждень наявність коронавірусної інфекції підтвердити у 2716 жителів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 104 від 17 лютого 2021 р. на території області будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Так, на Житомирщині діятимуть аналогічні жорсткі обмеження, які були у січні.

Заборонено проведення всіх масових заходів (окрім офіційних спортивних заходів без участі глядачів), робота закладів громадського харчування (за виключенням адресної доставки та обслуговування на виніс), торгівельно-розважальних центрів розважальних закладів, кінотеатрів, театрів, закладів освіти (крім дитячих садочків і перших класів у школах), спортзалів, фітнес-центрів, басейнів та ринків.

Працюватимуть всі продовольчі магазини, банківські установи, аптеки, АЗС та ветеринарні магазини.

Засідання постійних комісій та сесії обласної ради відбудуться після скасування дії відповідних обмежень.

Рішення щодо скасування «червоного» рівня приймається Державною комісією з питань ТЕБ та НС у разі стабілізації епідемічної ситуації у регіоні протягом не менш ніж п’яти днів підряд.

unnamed 1

111

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2