«Честь і слава Житомирщини»: професор Поліського національного університету Віра Мойсієнко отримала почесну відзнаку

DSC04664Сьогодні, 12 березня, професор Поліського національного університету Віра Мойсієнко святкує ювілей – 70 років.

Привітати Віру Василівну та вручити їй найвищу відзнаку нашої області – «Честь і слава Житомирщини» до університету завітали голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко та заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

«Це нагорода за багаторічну сумлінну працю, успіхи у професійній діяльності та підготовку висококваліфікованих кадрів. Від усього депутатського корпусу обласної ради прийміть щирі вітання та велику вдячність за освітній та науковий внесок у розвиток Поліського краю!», - сказав Володимир Федоренко.

Довідка. Віра Василівна Мойсієнко має 53 роки професійного стажу. Свою трудову діяльність присвятила науково-дослідній роботі, підготовці спеціалістів для сільського господарства та науковців.

З 1973 року по теперішній час працює у Поліському національному університеті. Останні 8 років очолює кафедру рослинництва.

Під її науковим керівництвом створенні колекційні розсадники кормових та лікарських культур у Ботанічному саду університету.

У 2006 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських наук. Наукові дослідження проводила і в зоні радіоактивного забруднення, на основі яких розроблені рекомендації з ведення та комплексної реабілітації сільського господарства Житомирщини на 2004-2010 роки.

Має понад 130 наукових праць, з них 6 підручників, навчальних і довідкових посібників, підготувала Атлас лікарських рослин.

Віра Василівна має почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» та нагороджена нагрудним знаком «За вагомий внесок у розвиток освіти».

Нагороджена почесними грамотами Міністерства аграрної політики України та Головного управління агропромислового розвитку. Є членом української асоціації вчених-луківників.

DSC04513

DSC04513

DSC04513

DSC04513

DSC04513

DSC04513

DSC04513

DSC04513

DSC04513

DSC04513

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2