Добровольці – герої нашої країни, – Володимир Федоренко

DSC04818У Житомирі з нагоди відзначення  Дня українського добровольця вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та полеглих в зоні АТО/ООС захисників.

Керівництво області і міста поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на майдані імені С.П. Корольова та меморіальних дощок героям АТО/ООС на майдані Соборному.

«Добровольці герої нашої країни. Вони першими стали на захист України та почали завзяту боротьбу з агресором. Це яскравий приклад справжнього патріотизму та шанобливого ставлення до власної держави, на незалежність, суверенітет та територіальну цілісність якої посягли російські окупанти. Дякуємо Вам за мужність та стійкість, за волелюбність та відвагу. Дух українського народу  незламний. Ви це чітко продемонстрували у 2014 і продовжуєте до нині у складі оновленого українського війська», – зазначив голова обласної ради Володимир Федоренко.

Довідково. День українського добровольця був установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України Постановою № 1822 «Про встановлення Дня українського добровольця». 

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. 

День українського добровольця відзначається в Україні 14 березня. Цього дня у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нових Петрівцях, що під Києвом, для формування першого добровольчого батальйону. Згодом з цих добровольців був сформований Батальйон оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.

Загалом у воєнному конфлікті на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них згодом перетворилася на військові частини силових структур.

DSC04723

DSC04723

DSC04723

DSC04723

DSC04723

DSC04723

DSC04723

DSC04723

DSC04723

DSC04723

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2